Zapowiedzi

 • CZAROWNICA 2, Baśń/Fantasy

  Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach „Czarownicy” Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

 • TERMINATOR: MROCZNE PRZEZNACZENIE, Sci-Fi

  Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) powracają do swych ikonicznych ról w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Akcja filmu rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w filmie „Terminator 2: Dzień sądu”

 • LAST CHRISTMAS, Komedia rom.

  Kate (Emilia Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Henry Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

 • KRAINA LODU 2, Animacja

  Druga część niezwykle popularnej animowanej baśni Disneya. Elsa i Anna powracają do kin,a wraz z nimi przesympatyczny bałwanek Olaf.