Maratony Filmowe

Czerwiec:

  • 23.06.2018r. – MARATON HORRORÓW, godz.20:00

    1. PODWODNA PUŁAPKA (ok. 90min.) Spędzające wakacje w Meksyku Lisa i Kate decydują się na ekscytującą przygodę, podczas której, z wnętrza specjalnej ochronnej klatki dla nurków, będą mogły podziwiać piękno podwodnej flory i fauny. Nie przypuszczają, że wywołujące dreszczyk spotkanie z rekinami zamieni się w koszmar, gdy pęknie lina łącząca je ze statkiem. Na głębokości 47 metrów, zdane wyłącznie na siebie, w obliczu kurczących się zapasów tlenu, będą musiały stanąć oko w oko z żarłaczem białym – podmorskim drapieżnikiem, którego przysmak stanowi ludzkie mięso.

    2.DELIRIUM (ok. 90min) Mężczyzna opuszcza zakład dla psychicznie chorych. W odziedziczonej przez niego rezydencji dzieją się niepokojące zdarzenia

    3.DZIEDZICTWO.HEREDITARY (ok 130 min) Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk.

Cena biletu wynosi 35 złotych. Zapraszamy widzów od 15 roku życia! Przy zakupie biletów osoby niepełnoletnie będą proszone o okazanie ważnego dokumentu tożsamości lub legitymacji szkolnej/studenckiej.