* indywidualny 75zł /os
* zbiorowy 65 zł/os bilet (grupa 10 osób, może być nawet grupa znajomych  )

Obsada: Adrianna Biedrzyńska, Alicja Kwiatkowska, Jacek Rozenek, Michał Lesień

OPIS:
Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek… Sytuacja zmienia się z minuty na minutę. Czy na pewno jest wszystko takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu jest porywaczem, a kto porwanym? Wartka akcja, ekspresyjne, barwne postacie, które bawią i wzruszają. Do tego cudowna gra aktorska… Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą a mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? A ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka byłaby Twoja odpowiedź?