Pozostałe Wydarzenia

Projekt współorganizowany przez Art Fraction undation oraz Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu „Scena dla tańca” 2020.

Dynamika tańca i dynamika rodziny – spotkanie w ruchu, działaniu, geście – budowanie relacji.

,,Teraz taniec” to projekt z obszaru nowej choreografii, stworzony z myślą o rodzinnej publiczności. Wydarzenie przygotowane zostało specjalnie dla widzów z trzech miejscowości: Wałcza, Kluczborka i Złocieńca. Zapraszamy serdecznie na ostatnią odsłonę projektu – cykl warsztatów on-line prowadzonych w czasie rzeczywistym przez dwoje tancerzy – Paulinę Giwer-Kowalewską i Antka Kurjatę.

Projekt współorganizowany przez  Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu “Scena dla tańca” 2020.

„Scena dla tańca” jest programem własnym Instytutu Muzyki i Tańca, w ramach którego dofinansowywane są projekty pozwalające na regularną obecność spektakli tanecznych na scenach teatralnych i w innych instytucjach prezentujących projekty z dziedziny sztuk performatywnych (np. centra sztuki, galerie) w całej Polsce. Program umożliwia także regularne gościnne prezentacje spektakli tańca na scenach tanecznych w całym kraju. Sceny repertuarowe oraz inne placówki instytucjonalne zajmujące się na co dzień prezentacją projektów z dziedziny sztuk performatywnych i dysponujące odpowiednim zapleczem infrastrukturalnym mogą w ramach Programu nawiązywać współpracę z zawodowymi niezależnymi artystami i zespołami tańca lub z zawodowymi tanecznymi zespołami instytucjonalnymi.

WARSZTATY W SIECI:

„Bliskość”  warsztaty ruchowe w sieci, skierowane do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat (prosimy o przestrzeganie wieku odbiorców), które odbywać się będą w Waszych domach, za pośrednictwem platformy ZOOM

Tym, co w warsztacie najważniejsze będzie budowanie swobodnych, łagodnych i bliskich relacji w rodzinie, zwiększających poziom wzajemnego zaufania i zrozumienie własnego ciała. Budowanie rozmaitych działań, poprzez korzystanie z naturalnego potencjału ruchowego uczestników, ich różnego poziomu sprawności fizycznej, dynamiki ciała, skupiając się przede wszystkim na czerpaniu radości z tanecznego bycia blisko w rodzinie.

Prowadzący warsztaty: Paulina Giwer-Kowalewska, Antek Kurjata

Więcej informacji, zapisy na darmowe warsztaty: a.morawskarubczak@artfractionfoundation.org

TERMINY:

26.09.2020, godz. 13.00 lub 16.00

10.10.2020, godz. 11.00 lub 13.00

7.11.2020, godz. 13.00l ub  16.00

(istnieje możliwość zapisania się na 1 warsztat lub na cykl 3 warsztatów odbywających się w różnych miesiącach)

 

Skip to content