Inne Wydarzenia

Styczeń 2019:

  • 26.01.2019r. Jazzowy Koncert Karnawałowy , godz.17:00

 

Kwintet jazzowy złożony z młodych, utytułowanych muzyków. Czterema płytami (w tym trzema autorskimi) utwierdził swoją pozycję na polskim rynku jazzowym. Entuzjastycznie o ich muzycznych dokonaniach wypowiadały sie takie autorytety w tej dziedzinie, jak Jarek Śmietana czy Bogdan Chmura. Ogromna siła aranżacji i opracowań poszczególnych motywów ze spektakli sprawia, iż piąty album New Bone to płyta na wskroś JAZZ-owa, bardzo JAZZ-owa i naładowana JAZZ-em jak mało który album JAZZ-owy wypełniony kompozycjami JAZZ-owymi. To płyta,w której tytule nie ma przesady – po prostu: od-JAZZ-dowa.”

Dodatkową wartością koncertu jest to, że Artystom towarzyszyć będzie Big Band Roll pod batutą Roloanda Mendla.

Cena biletu : 35zł

 

 

 

Luty 2019:

  • 17.02.2019r. Spektakl: „Cudowna terapia”, godz.17:00

 

Cudowna Terapia – komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku!

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Ceny biletów : 90zł /80zł

 

Marzec 2019:

  • 10.03.2019r. Spektakl: „Szalone nożyczki”, godz.17:00

 

Rzecz dzieje się w salonie fryzjerskim. Zwyczajny dzień pracy, rozmowy o pogodzie, dowcipy, aktualności z życia codziennego… Piętro wyżej, nad salonem mieszka wielka gwiazda, pianistka Izabela Richter, której częsta i głośna gra powoduje nerwową atmosferę w akustycznym wnętrzu salonu fryzjerskiego. Nagle dochodzi do morderstwa… Dochodzenie prowadzą dwaj policjanci… Świadkami w sprawie będą… Przekonają się państwo sami oglądając przedstawienie.

 

Ceny biletów : 100zł /90zł

 

 

 

 

 

cropped-cropped-logo-1.png