Inne Wydarzenia

Luty 2020:

 • 02.02.2020r. – Retransmisja koncertu: „André Rieu, czyli 70 lat młodości, godz.17:00

  RETRANSMISJA KONCERTU NOWOROCZNEGO: „André Rieu, czyli 70 lat młodości”  odbędzie się, w ramach wydarzenia specjalnego, projekcja koncertu urodzinowego André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa.

  Koncert urodzinowy będzie muzyczną podróżą złożoną z koncertów André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa w Amsterdamie, Nowym Jorku, Wiedniu, Sydney, Sao Paulo i Maastricht. czas trwania: 154 minuty

   Bilety: 35 zł (normalny), 30 zł (ulgowy) !!!

  Bilety do nabycia online i w kasie kina, brak możliwości rezerwacji !!!

 

 

 • 13.02.2020r. – Jubileuszowy Koncert Andrzeja Poniedzielskiego, godz.18:00

  W 2019 roku Artysta obchodził 65 urodziny, z tej okazji proponujemy Państwu wyjątkowy wieczór kabaretowy. Udział biorą: Andrzej Poniedzielski i Andrzej Pawlukiewicz. W programie inteligentna satyra, humor, piosenki. Doskonała zabawa.

  ANDRZEJ PONIEDZIELSKI – satyryk , humorysta, poeta, aktor, autor piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło. Twórca scenariuszy, reżyser, osoba związana z kabaretem, aktor Teatru Ateneum w Warszawie. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Mistrz Mowy Polskiej z roku 2011. Ambasador Polszczyzny 2016.

  Cena biletu – 80 zł !!!

  Bilety online i w kasie kina

 

 • 16.02.2020r. – Spektakl: „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”, godz.17:00

  Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

  Bilety w cenie 110 zł w kasie kina lub online.

  Brak możliwości rezerwacji !!!